УкРуEnDe
Головна Мапа сайту Дар Пасейдона Контакти RSS

Журнал

2009-06-05

Журнал "FineArt" написав про виставку в Женеві

Український мистецький журанал "FineArt" опублікував статтю Георгія-Григорія Пилипенка "Український "Дар Посейдона" в Женеві". Стаття досить докладно оповідає історію проекту "Дар Посейдона" та висвітлює хід виставки у Палаці Націй ООН в Женеві. Зміст статті цілком традицйний, але... приємно вразило її оформлення.

Cлідами Посейдона

2009-04-30

Cлідами Посейдона

Інформаційний партнер проекту "Дар Посейдона" - мистецький інет-портал Сумно?Ком опублікував великий матеріал Орини Григоренко. Статтю присвячено виставці, яка щойно закінчилась: "Великоднього дня у галереї «Коло Заспи» відбувалися дивні метаморфози. Кам`янисті береги острова Зміїного у фотовиконанні Славка Кріка..."

Найрозумніше інтерв'ю :)

2009-03-23

Найрозумніше інтерв'ю :)

Якщо вам іноді доводиться відповідати на питання щодо мистецтва, ви безумовно знаєте, що у 85% випадків почуєте два обов'язкових: 1) Скільки це коштує? Відповідь, пауза… 2) А... скільки Ви це робили? Мета того, хто питає, цілком безхитрісна: шляхом нескладних аріфметичних дій з'ясувати скільки ж грошей заробляє скульптор у...

elGephest.com в каталозі кращіх

2008-12-28

elGephest.com в каталозі кращіх

В альбомі українського дизайну "Dизель" опубліковано персональній веб-сайт ВІ elGephest.com Дизанерські проекти в цьому авторітетному альманасі зазвичай друкуються на комерційних засадах. Виключення робиться тільки для проектів-переможців конкурса "Креативні ігри" В березні...

Про женевську виставку —  в газеті

2008-10-23

Про женевську виставку — в газеті "День"

Протягом двох тижнів жовтня в Палаці Націй Організації Об’єднаних Націй у Женеві працює виставка творів українських митців — художника Петра Лебединця, скульптора Володимира Іванова і фотографа Слави Кріка. Комітет по культурі ООН уже традиційно організує виставки художніх творів...

Твори Іванова зрозумілі всьому світу

2008-07-24

Твори Іванова зрозумілі всьому світу

Газета "Хрещатик", №130 (3346), 24.07.2008 пишет: "Твори Володимира Іванова зрозумілі усьому світові Київський скульптор відтворює міфологію в металі" Далее текст статьи >>>

Ахілл, комендант Зміїного

2008-07-16

Ахілл, комендант Зміїного

"Голос України" - газета украинського парламенту, написала про выставку на Зміїном. Фотокор газети - Андрей Нестеренко був беспосереднім свідком подій. Автор статті Віталій Жежера - відомий оглядач культурного життя країни.

2008-05-24

"Взаємодія на межі", журнал "DrinkArt"

Давні греки стикалися з людьми, дикими у питаннях культури пиття, і частіше за все це були скіфи, які вживали вино нерозбавленим. Тут і відбувся "виноподіл", що фактично вказував на цивілізованість одних і варварство інших. Цікаво те, що ця традиція існує й досі. Де-небудь у Франції в меню ресторану так і пишуть: "вино по-грецьки".

2007-08-08

"Скульптор Володимир Іванов був продюсером гурту ВВ" ("Газета по-українськи" №424 (08.08.2007))

Скульптор Володимир Іванов показує у своїй майстерні сталеву скульптуру ”Амазонка”. Зараз її можна побачити у київській галереї ”Да Вінчі” (фото: Євген КОЛЕСНИК) Наприкінці липня київська галерея ”Да Вінчі” назвала 11 найкращих українських скульпторів. Серед них — 50-річний Володимир Іванов. У його майстерні в столичному Інституті електрозварювання ”ГПУ” зустріла заступника міністра закордонних справ Миколу Маймескула з дружиною Оленою. Пара купила скульптуру Іванова ”Дитинство Пегаса”.

Одинадцятка українських скульпторів у картинках

2007-07-23

Одинадцятка українських скульпторів у картинках

В київській галереї «Да Вінчі» відкрилася збірна виставка кращих скульпторів України. Від кожного автора виставлено по три роботи у двох залах. На відкриття прийшло більше сотні людей. Декому нічого не залишалося, як залишитися на вулиці і почекати, доки всередині стане трохи вільніше.

відступ 12 поступ